" >

Для чого необхідна рослинна олія, яка вона буває і як її вибрати?15.03.2017

Для чого необхідна рослинна олія, яка воно буває і як її вибрати?

Рослинна олія являє собою жир, отриманий з насіння, плодів та інших частин рослин, який дуже необхідний для нашого організму. Цей продукт незамінний для приготування салатних заправок, у випічці і для смаження, його використовують в косметології та медицині. Багато хто знайомий лише з соняшниковою і оливковою олією, але усього існує кілька десятків різновидів олії, яку ми можемо використовувати для приготування смачних страв. З переліком олії, яку ви можете замовити у "Без очереди" можна віднайти тут.

Лляна олія.

Користь лляної олії полягає в тому, що вона бере участь в виробленню естрогену, є потужним антиоксидантом і сприяє правильному протіканню вагітності, а шкода від масла (шлункові розлади) може проявитися лише при передозуванні. Якщо додати в звичайний салат пару чайних ложок лляної олії, ваші домочадці не помітять «підміни», але отримають величезну користь для організму.

Оливкова олія.

ЇЇ називають «рідким золотом», запобігає зростання онкологічних пухлин. Регулярне вживання оливкової олії - відмінна профілактика серцево-судинних захворювань: воно зміцнює судини і робить їх більш еластичними.

Соняшникова олія.

Ця олія поліпшує роботу печінки і очищає організм від токсинів.

Кунжутна олія.

Незамінна в лікуванні органів дихання.

Горіхові олії.

Поліпшують склад крові і сприяють загоєнню ран.

Кукурудзяна олія.

Багата вітамінами групи В.

Соєва олія.

Містить речовини, необхідні для формування дитячого організму.

Кокосове масло.

Кокосове масло зміцнює імунну систему.

Олія з виноградних кісточок.

Омолоджує тіло.

Як вибрати гарне рослинне масло в магазині?

Кислотність оливкової олії повинна бути від 0 до 2%, і чим вона нижча, тим якіснішим вважається олія.

Для смаження краще брати дезодоровану олію, уважно вивчивши склад, щоб в ній не було консервантів. Перевірте герметичність упаковки і термін придатності. .

Як правильно вибрати якісну оливкову олію для заправки салатів? Шукайте на пляшках написи "Extra virgin" або "Olio Extra Vergine" - вони означають, що масло не піддавалося рафінації. При цьому не лякайтеся осаду, який є показником якості та натуральності продукту. Пластик або скло - це не має значення, оскільки якісне масло може бути розфасоване і в пластикові пляшки. 

comments powered by Disqus
by ArtGazm